Dragi bralci, drage bralke za BZ!

Za nami so prvi dnevi življenja v popolnoma novih okoliščinah. Prepričana sem, da ste v tem času nekateri posegli tudi po kakšni zanimivi knjigi z domače knjižne police ali se lotili branja knjig, ki ste si jih izposodili v šolski ali kateri izmed splošnih knjižnic pred zaprtjem le-teh. Do nekaterih literarnih del lahko prosto dostopate tudi v Digitalni knjižnici Slovenije – dLib.si.

Veliko izmed prijavljenih vas je sicer že končalo s poročanjem ali oddajo izdelkov za BZ. Tisti, ki pa tega še niste opravili v knjižnici, lahko to storite na daljavo. Navodila za delo ste dobili vsi v pisni obliki na začetku šolskega leta (če jih kdo nima, jih najde na tej povezavi).

Svoje izdelke mi lahko, tako kot doslej, pošljete na elektronski naslov: knjiznica@os-svjurij.si

V kolikor boste imeli kakšno vprašanje glede opravljanja BZ na daljavo, me kontaktirajte in v najkrajšem možnem času vam bom odgovorila.

Želim vam radovedno zvedave in bralno raziskovalne dni, predvsem pa bodite zdravi in ostanite doma.

vaša knjižničarka

Lidija Jarc