V torek 7. 1. 2020, smo se udeležili polfinala regijskega tekmovanja v nogometu za starejše dečke. V skupini z OŠ Turnišče, OŠ Murska Sobota 2 in OŠ Veržej smo zabeležili 3 zmage in se  tako uvrstili v finale.

Finale regijskega tekmovanja je potekalo v ponedeljek 13. 1. 2020.  Učenci so odigrali odličen turnir saj so osvojili 2. mesto in tako postali podprvaki Pomurja. S tem so si zagotovili nastop na četrtfinalu državnega prvenstva. Iskrene čestitke.

Rezultati:

POLFINALE

OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici – OŠ Turnišče   2 : 1
OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici – OŠ Murska Sobota 2   4 : 1
OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici  – OŠ Veržej   5 : 2

FINALE

OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici – OŠ Murska Sobota 2  4 : 0

OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici – OŠ PV Bistrica   1 : 5

OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici – OŠ KK Radenci  2 : 1

Igralci: Niko Zamuda, Gregor Petek, Maj Gibičar, Teo Kralj Gregorec, Niko Nevio Perša, Filip Petek.

Mentor: Rok Lovrec