Bližata se veseli december in praznično vzdušje, zato že danes vabimo učence na prvo prireditev ob koncu koledarskega leta v domači Mladinski klub Jama v Svetem Juriju ob Ščavnici. Rockerji naše občine so vam pripravili kratko predstavo. Verjetno jih prav vsi že poznate, skupina se imenuje Dežurni krivci, rock glasbo pa preigravajo od leta 1996. Vsi člani izhajajo iz Sv. Jurija ob Ščavnici. Skupino sestavljajo pevec in kitarist Leon Štrakl, kitarist Marko Čus, baskitarist Tomas Tibaut in bobnar Igor Ketiš.

Dežurni krivci so prleški grunt rock kvartet, ki je izdal že štiri plošče, pripravljajo pa peto, ki so jo poimenovali Narobe svet. Novo ploščo boste vi, drage učenke in učenci, prvi slišali v živo, in sicer danes, 29. 11. 2019. Učenci od 1. do 5. razreda boste šli na predstavo po malici ob 10. uri, predmetna stopnja pa po malici ob 10.30. Predstava bo trajala do 11. ure, nato bo pouk potekal po urniku.

Želimo vam prijetno druženje ob glasbi naših rockerjev in hkrati prosimo za disciplinirano obnašanje v Jami.

Tim za pripravo jelkovanja