Kot je v navadi, praznujemo prvi teden v oktobru Teden otroka – projekt, ki ga organizira Zveza prijateljev mladine Slovenije.
Tako smo v tem tednu na naši šoli pripravili prireditev namenjeno prvošolčkom. Sprejeli smo jih v šolsko skupnost. Slovesnost je potekala v torek, 2. 10. 2018, v telovadnici naše šole. Otroci vrtca (najstarejše 4 skupine) ter učenci od 1. do 6. razreda so si ogledali predstavo z naslovom Čarodej Muzejko, v izvedbi gledališča KUKUC, ob kateri so otroci vrtca in učenci šole zelo uživali.                                                                                                                                                        Po končani predstavi je sledil nagovor predsednice šolske skupnosti, prvošolčki pa so se predstavili s plesno točko. V nadaljevanju so prejeli še slovesno diplomo ter majhno pozornost.

 

Tim za sprejem prvošolcev v šolsko skupnost