V petek, 6. 4. 2018, se je sedem učencev naše šole in sicer Alen Vuk, Sergej Zemljič, Sabastjan Zamuda, Marsel Peter Repa, Sergej Kovačič, Benjamin Prijol in Matej Perkič odpravilo na Mednarodni sejem gradbeništva, energetike, komunale in obrti v Gornji Radgoni – Megra.

Dogodek je bil organiziran s strani Zavoda RS za zaposlovanje, OE Murska Sobota, ki je v sodelovanju s partnerji za učence, ki jih zanimajo poklici v gradbenih poklicih, prevozništvu, energetski dejavnosti, komunali, urejanju okolja in ekologiji organiziral brezplačen prevoz ter vstop na sejem.

Vsi udeleženi učenci so imeli na sejmu ogled poklicev v gradbeništvu, voden ogled sejma ter tekmovanje med učenci in sicer so letos pomerili v sestavljanju mozaika. Naša sedmerica se je letos izkazala več kot odlično, saj so usvojili prvo mesto.

 

Iskrene čestitke vsem učencem,

Katja Perko