VABILO NA PREDAVANJE,

ki bo v SREDO, 21. septembra 2016, ob 16.00 uri

v JEDILNICI OSNOVNE ŠOLE SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI

Naš gost bo g. Miha Kramli, psihoterapevt in vodja Centra za zdravljenje odvisnosti v Novi Gorici.

PredavnjeSept2016

Je eden redkih strokovnjakov pri nas, ki se ukvarja z zdravljenjem odvisnosti od svetovnega spleta. Predavatelj bo spregovoril o družinskem življenju: o miselni enotnosti staršev, njihovih pravicah, postavljanju meja, moči staršev v povezavi s stabilnostjo otrok.

Danes že tri leta stari otroci norijo, da bi prišli do mobilnega telefona, in ga izsilijo, kar je katastrofa. Vsak izmed staršev bi se moral zavedati, da je „starš” tudi zato, da prenese izsiljevanje, kričanje, upor svojega otroka ali mladostnika in se zavedati, da so starši tisti, ki vodijo družino, in ne otrok. Pretirano nekritično izkazovanje ljubezni do otroka, se vrne negativno kot bumerang.

Vljudno vabljeni!