Brezskrbni počitniški dnevi se končujejo. Lepo poviti zvezki in delovni zvezki ter nove potrebščine čakajo, da jih učenci zložite v torbo in začnete uporabljati. Da pa boste vedeli, katere potrebščine prinesti prvi dan v šolo, smo za vas pripravili nekaj informacij.

Učenci devetega razreda prinesite s seboj potrebščine za matematiko (DZ-1. del) in zgodovino (zvezek).

Učenci osmega razreda prinesite potrebščine za biologijo, matematiko (zvezek) in športno vzgojo.

Učenci sedmega razreda prinesite s seboj potrebščine za slovenščino, matematiko (DZ-1. del) in glasbeno umetnost.

Prvi dve uri se boste učenci družili z razrednikom, kjer boste dobili osnovne informacije za novo šolsko leto. S tretjo šolsko uro začnete pouk po urniku.

Razredniki.