Da, to so želje staršev, starih staršev, vzgojiteljev, učiteljev. Ali poznate pot do tja? Kako vzgajati, kako ravnati vsak dan, ob vseh ostalih obveznostih?

Juhant

Predavanja z odgovori na ta vprašanja nikar ne zamudite! Zakaj?

• Ker ste tudi vi počasi že siti tega, da starejši otroci kar naprej uveljavljajo pravice, dolžnosti pa nočejo opraviti. Da sitnarijo in ni videti konca.
  • Ker si želite vzgojiti odgovorne samostojne in zadovoljne otroke in ne lenih in zagrenjenih mladostnikov. Danes je takih zaradi načina vzgoje veliko preveč.
  • Ker boste dobili odgovore na mnoga vprašanja, ki vas žulijo – na primer- katere so odgovornosti in dolžnosti otrok od malčka dalje, kako privzgajati vrednote, čigava odgovornost je otrokovo šolanje in delo za šolo … Skratka stvari, ki vas neizogibno doletijo, če imate doma malčka, ali če imate šolarja.
  • Ker boste ugotovili, da zmorete biti dobri starši!
  • Ker mnogi starši mislijo, da je vrtec in šola priprava na življenje. NI! Vaši otroci namreč že ŽIVIJO! Živijo danes. Zato jih vzgajamo za danes.
  • A s čim jih opremiti za leta okrog 2030?

Vabimo Vas v KULTURNO UPRAVNO SREDIŠČE SVETI JURIJ OB ŠAČVANICI v

TOREK, 17. NOVEMBRA ob 16.30 uri.

Srečanje je namenjeno staršem, strokovnim delavcem, babicam in dedkom, vzgojiteljem, učiteljem in drugim, ki se ukvarjate z vzgojo. Predavanje bo živahno, jedrnato in poučno.

Ker vzgojnih čudežev ni, pridite!

Marko Juhant