Tudi v tem šolskem letu smo, v tednu od 21. do 25. januarja, na naši šoli organizirali zimovanje na Kopah, s poudarkom na učenju smučanja, ki se ga je udeležilo 46 učencev od 4. do 9. razreda.

Učenci so si v petih dneh nabrali ogromno novega smučarskega znanja. Nekateri so se v smučanju še izpopolnili, spet drugi pa bili neizmerno ponosni nase, saj so v ponedeljek prvič stopili na smuči, v četrtek pa že odpeljali svoj prvi veleslalom.

Zraven smučanja so učenci imeli še predavanje o varnosti na smučišču, prostočasne dejavnosti, otroško zabavo v diskoteki in nenazadnje je bilo treba opraviti še vsakodnevno šolsko delo.

Učenci so se domov vrnili zadovoljni, polni novih vtisov, v želji, da se na Kope vrnejo še kdaj.