Danes v sredo smo se zbudile ob 7. Čez nekaj minut smo odšli na zajtrk, potem pa na potniško ladjo Meja. Vozili smo se 1 uro in pol. Ko smo prispeli, smo najprej odšli v akvarij. Od tam sem si zapomnila 3 vrste morskih živali: mali morski pes, morska ovčica in morski polži.  Ko smo odšli iz akvarija, smo se odpravili do muzeja podvodnih dejavnosti. Presenetilo me je to, da je samo maska tehtala 35 kg, celotna oprema pa celo 85 kg. Videli smo tudi potapljaške pripomočke in čevlje. Odšli smo še tudi na pice in te so bile zelo dobre. Ob pol enih smo odšli spet na ladjo Meja, čez uro in pol smo prispeli nazaj v hišice.

Nina Jurkovič, 5. a

04

Popoldne smo šli v topli bazen, po tem pa v morje. Voda je bila mrzla, a vseeno sem iskal školjke za prijateljico. Po tem smo šli na večerjo. Jedli smo govejo juho, njoke in sladico. Vse je bilo zelo dobro. Po večerji smo šli pisat dnevnik. Dan je bil super.

Rene Repa, 5. b

06

05